• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co zrobić, aby w żadnym razie nie tracić u bukmacherów?
Mam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie bukmacherki – jednak przykre fakty są takie, iż straciłem niemałe pieniądze. Dopiero od jakiegoś roku nareszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
Co się stało? Cóż, zasadniczo wychodzę z założenia, iż wcześniej zbytnio skupiałem się na tym, aby obstawiać większą ilość spotkań. To naturalnie ma sporo sensu, lecz fakty są takie, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają wielkie pieniądze na właśnie tych ludziach, którzy w taki sposób grają. A więc trzeba trochę zmienić własną strategię – lepszym rozwiązaniem jest to by stawiać kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie w przeważającej większości przypadków kwestia jest taka, iż zasadniczo stawiam tylko jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Uważam, że to bardzo korzystne, iż mam okazję poznać typy dnia: a więc są w Polsce profesjonalni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się własnymi typami. Uwielbiam, gdy ludzie tak robią, bo jeśli się znają, to w zasadzie są wielce pomocni. Chcę również trochę napisać o psychice – czyli w zasadzie czymś niesamowicie wskazanym jest to by nie sądzić, iż w porządku jest to, aby nieustannie grywać. Trzeba robić sobie przerwy – to wskazane dla zdrowia psychicznego.

Więcej informacji na stronie: https://fotofilm.com.pl/

Categories: Sport

Comments are closed.